Panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe metalowe to doskonałe rozwiązanie dla ogrodzenia posesji prywatnych, firmowych, obiektów sportowych czy ogrodu. Coraz większą popularność tego typu ogrodzeń w formie 2d i 3d wynika z ich przystępnej ceny oraz wysokich walorów użytkowych i estetycznych.

Panele ogrodzeniowe metalowe – charakterystyka

Panele ogrodzeniowe firmy RakowskiPanele ogrodzeniowe metalowe są często wybieranym rodzajem ogrodzenia ze względu na łatwy i szybki montaż, dużą trwałość a także z uwagi na bardzo dobre zabezpieczenie przed korozją. Montaż paneli ogrodzeniowych jest czysty i wymaga jedynie zagruntowania słupków, które stanowią wsparcie do zamocowania poszczególnych elementów ogrodzenia. Elementy konstrukcji produkowane są z wysokiej jakości stali, której właściwości są wzmacniane poprzez procesy cynkowania ogniowego.

Metoda ta polega na stworzeniu wspólnej warstwy stopowej stali i cynku, która sprawia, że powłoka cynkowa zostaje trwale scalona z metalowym podłożem. Opcjonalnie proponujemy Państwu zastosowanie również malowania proszkowego, jako dodatkowe zabezpieczenie przed korozją.

Oferowane przez naszą firmę ogrodzenia panelowe metalowe są produkowane z materiał o różnej grubości dla jeszcze lepszego dopasowania do Państwa potrzeb. Panele ogrodzeniowe są ażurowe, co znacznie wpływa na ich przejrzystość i nieograniczanie widoczności. Mimo to są one sztywniejsze i wytrzymalsze niż podobne ogrodzenia wykonane z siatki, które o wiele łatwiej ulegają odkształceniom. Do paneli bez problemu można dopasować odpowiednią ramę wjazdową czy furtkę, tworząc jednolitą i spójną wizualnie kompozycję.

Panele ogrodzeniowe 2d oraz panele 3d

Ogrodzenia panelowe występują w dwóch wersjach: jako panele 2d i 3d. Te pierwsze stanowią prostszą konstrukcję, niż ich odpowiednik 3d. W panele 2d można ponadto wmontować między ich pręty taśmy ogrodzeniowe, które tworzą nieprzejrzystą i zwartą strukturę ogrodzenia. Ich rolą jest ochrona przed silnym wiatrem, nanoszeniem śniegu, liści lub innych zanieczyszczeń. W odróżnieniu od paneli 2d, wersja 3d jest przejrzysta i nie ogranicza widoczności.

Nasza oferta w zakresie paneli ogrodzeniowych obejmuje ich produkcję, transport oraz montaż paneli ogrodzeniowych, które zawsze są poprzedzone przeprowadzeniem wymaganych pomiarów i przesłaniem oferty w ciągu 48h. Jeżeli będą Państwo potrzebowali pomocy w wyborze idealnego dla siebie rozwiązania, to nasi pracownicy świadczą także usługi profesjonalnego doradztwa. Jesteśmy pewni, że wielość kolorów, w których możemy wyprodukować panele dla Państwa pozwoli na skonfigurowanie satysfakcjonującego, trwałego ogrodzenia, które dzięki stosowaniu zabezpieczeń antykorozyjnych będzie służyło przez długie lata.

Ogrodzenia panelowe od firmy Rakowski

  • Wysokiej jakości ogrodzenia panelowe
  • Panele ogrodzeniowe 2d proste i 3d przetłaczane
  • Dostępne wraz z bramami panelowymi
  • Ocynkowane ogniowo w standardzie
  • Malowanie proszkowe RAL

Wyślij zapytanie ofertowe

W firmie Rakowski kosztorys oraz pomiar na miejscu jest gratis. Wypełnij nasz formularz zapytania i dowiedz się więcej na temat naszej oferty. Otrzymasz od nas indywidualną wycenę wymarzonego ogrodzenia.

Zapytaj o ofertę