Bramy przesuwne kute

Wjazdowe bramy przesuwne to konstrukcja, która ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania. Nasze bramy przesuwne kute są produkowane z wysokiej jakości stali, która jest materiałem trwałym, a jednocześnie zachowującym wysokie walory estetyczne. Proponujemy Państwu bramy kute przesuwne, które można zaprojektować w każdym detalu, posiadające korzystny stosunek ceny do oferowanej jakości.

Bramy przesuwne kute – charakterystyka

Bramy przesuwne - oferta na bramy kute przesuwne samonośneBramy przesuwne kute, produkowane przez firmę Rakowski, są produktami wysokiej jakości, którą umożliwia zastosowanie wytrzymałych materiałów oraz o nowoczesnym wzornictwie. Są to konstrukcje samonośne, których stosowanie wyklucza konieczność montażu szyn prowadzących w ziemi. Dzięki temu niwelowana jest także potrzeba prowadzenia skomplikowanych prac ziemnych.

Mechanizm sterujący bramą jest maskowany w słupkach prowadzących, zlokalizowanych na terenie posesji. Najkorzystniejszą opcją wśród bram przesuwnych kutych są automatyczne systemy napędowe, jednakże w przypadku złożenia zamówienia na bramę sterowaną ręczenie jest ono także możliwe do zrealizowania.

Niewątpliwymi zaletami automatycznych bram firmy Rakowski jest szybkość zamykania, solidne wykonanie, indywidualne dopasowanie do szerokości wjazdu oraz dopasowanie ilości dekoracji do wyglądu posesji. Wśród motywów i elementów dekoracyjnych możliwych do zastosowania są różnorodne style i ozdobniki, jak kule, rozety czy koronki. Nasze bramy zabezpieczamy także przed przystąpieniem do montażu, przed rdzewieniem i niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Wszystkie prace – od projektu do montażu – realizujemy sami, dzięki czemu oferowana usługa jest kompleksowa.

Bramy kute przesuwne – zakres oferty

Nasza oferta obejmuje profesjonalne doradztwo w zakresie bram kutych przesuwnych. Dzięki możliwości produkcji bramy na wymiar jesteśmy w stanie dopasować ją do indywidualnych preferencji oraz potrzeb klienta.

Niezbędne pomiary dokonywane są przez naszych pracowników na miejscu, a gotową, szytą na miarę i z pewnością satysfakcjonującą cenowo ofertę na bramę, przygotowujemy w ciągu 48h. Nasze usługi obejmuje także, poza produkcją, transport bramy do wybranej lokalizacji oraz specjalistyczny montaż bramy przesuwnej, który gwarantuje bezproblemowe użytkowanie kutej bramy przesuwnej.

Wśród możliwości wykończeniowych wykonujemy standardowo wykończenie ocynkiem ogniowym oraz opcjonalnie dodatkowo malowanie proszkowe na dowolnie wybrany przez klienta kolor RAL. Różnorodność wzorów i opcji umieszczania elementów dekoracyjnych sprawia, że każda brama może być niepowtarzalna i wyrażać indywidualny styl posesji.

Bramy kute przesuwne od firmy Rakowski

  • Wykonane pod wymiar wjazdu na posesje
  • Dostępne w wielu wzorach
  • W standardzie ocynkowane ogniowo
  • Lakierowane proszkowo na dowolny kolor
  • Wysokiej jakości automatyka do bram

Wyślij zapytanie ofertowe

W firmie Rakowski kosztorys oraz pomiar na miejscu jest gratis. Wypełnij nasz formularz zapytania i dowiedz się więcej na temat naszej oferty. Otrzymasz od nas indywidualną wycenę wymarzonego ogrodzenia.

Zapytaj o ofertę