Bramy skrzydłowe kute

Bramy skrzydłowe są tradycyjnym sposobem zabezpieczenia wjazdu na posesję. Oferowane przez naszą firmę bramy jednoskrzydłowe kute i bramy dwuskrzydłowe kute to synonim elegancji i komfortu w jednym. Z uwagi na to, że ich idealne dopasowanie do szerokości wjazdu oraz sposób operowania nimi są kluczowe dla zapewnienia maksimum komfortu, polecamy Państwu produkty tworzone na miarę, z otwieraniem ręcznym lub automatycznym.

Bramy dwuskrzydłowe kute – charakterystyka

Bramy skrzydłowe - oferta na bramy kute skrzydłoweNasze bramy wjazdowe dwuskrzydłowe to nowoczesne rozwiązania technologiczne, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Ich wytrzymałość jest potęgowana dzięki stosowaniu antykorozyjnych technologii, które spełniają także rolę ograniczającą występowanie uszkodzeń mechanicznych oraz niekorzystnego wpływu warunków atmosferycznych. Nasze bramy są bowiem na etapie produkcji zabezpieczane przed działaniem powyższych czynników, poprzez ocynk ogniowy oraz dodatkowo opcjonalne malowanie proszkowe.

Wybierając pomiędzy modelami z jednym lub dwoma skrzydłami należy wziąć pod uwagę ilość posiadanego miejsca na posesji. Bramy jednoskrzydłowe sprawdzą się lepiej na ograniczonej przestrzeni, ale są zwykle cięższe i trudniejsze w ręcznym otwieraniu, czemu można oczywiście zaradzić montując automatyczny napęd. Bramy dwuskrzydłowe kute, dzięki rozłożeniu ciężaru na dwie części, będą wygodniejsze w otwieraniu ręcznym, niż te jednoskrzydłowe.

Każdą z naszych bram wjazdowych możemy dopasować do posiadane przez Państwa ogrodzenia, pod względem stylu, kolorystyki czy zastosowanych elementów dekoracyjnych.

Bramy jednoskrzydłowe kute – klasyka w dobrej cenie

W naszej ofercie otrzymają Państwo kompleksową obsługę w zakresie bram jednoskrzydłowych kutych, jak i dwuskrzydłowych. Począwszy od profesjonalnego doradztwa i projektowania konstrukcji, zgodnie z otrzymanymi wytycznymi i dokonanymi pomiarami, poprzez proces produkcji, transport i montaż – wszystkie te etapy są realizowane przez jeden podmiot. Gotową wycenę bramy otrzymają Państwo już w 48h od momentu wykonania pomiarów.

Każda z naszych bram skrzydłowych jest produktem indywidualnym, tworzonym na wymiar i personalizowanym według życzeń klienta. Dla zabezpieczenia bramy oraz nadania jej estetycznego wyglądu, proponujemy standardową usługę ocynkowania ogniowego lub opcjonalną malowania proszkowego na dowolny kolor RAL.

Bramy skrzydłowe kute od firmy Rakowski

  • Dostępne jako bramy jedno- i dwuskrzydłowe
  • Wielość kształtów oraz wzorów
  • W standardzie ocynkowane ogniowo
  • Malowane proszkowo na dowolny kolor RAL
  • Wysokiej jakości automatyka do bram

Wyślij zapytanie ofertowe

W firmie Rakowski kosztorys oraz pomiar na miejscu jest gratis. Wypełnij nasz formularz zapytania i dowiedz się więcej na temat naszej oferty. Otrzymasz od nas indywidualną wycenę wymarzonego ogrodzenia.

Zapytaj o ofertę