Dowiedz się więcej o firmie Rakowski Ogrodzenia

Siedziba oraz zakład produkcyjny naszej firmy mieści się w miejscowości Witnica w woj. lubuskim niedaleko granicy polsko-niemieckiej. Nasza firma zajmuje się produkcją oraz montażem ogrodzeń metalowych oraz bram wjazdowych z metalu. Oferujemy zarówno ogrodzenia kute jak i panele ogrodzeniowe 2d. Obszar naszej działalności to cała Polska oraz Niemcy. To właśnie na wymagającym rynku niemieckim zdobyliśmy pierwsze doświadczenia w branży ogrodzeń. Teraz oferujemy swoje produkty również na rynku polskim.

o firmie 01
o firmie 02

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim ogrodzenia kute z metalu oraz bramy wjazdowe. To właśnie ten rodzaj ogrodzeń cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów prywatnych oraz firmowych. To właśnie ogrodzenie kute pozwala na doskonałe zwieńczenie każdej nieruchomości, udekorowanie posesji przy jednoczesnym zwiększeniu poziomu bezpieczeństwa jej mieszkańców oraz zwiększeniu komfortu chociażby dzięki automatycznym bramom wjazdowym.

Wyślij zapytanie ofertowe

W firmie Rakowski kosztorys oraz pomiar na miejscu jest gratis. Wypełnij nasz formularz zapytania i dowiedz się więcej na temat naszej oferty. Otrzymasz od nas indywidualną wycenę wymarzonego ogrodzenia.

Zapytaj o ofertę